Legyen Ön ennek a portálnak a tulajdonosa! 

Breaking News

Közérdekű felhívás

Szeretettel meghívjuk Önt 2012. június 8-án délután 15 órai kezdettel, induló Privát Smaragdfa Klubunk megnyitójára, ahol megismerheti ennek a különleges fa fajtának élettani, valamint gazdasági hatását. Várunk minden magánszemélyt, vállalkozót, befektető jelöltet és Mindenkit, akit érdekel, hogy hogyan segíthetjük hozzá Magyarországot, városunkat, és saját magunkat és családunkat a 2020-as Európai Uniós vállalásunk teljesítményéhez. (16,46% Zöldenergia megtermelés) Társadalmi kötelezettségünk tudni róla! Tegyük együtt élhetővé városunkat, munkálkodjunk együtt Békéscsabáért!! Érdeklődni és jelentkezni: Hibácskay Andrea Klubvezetőnél www.bekesonline.hu 0670/322-0857 A helyszín még kérdéses, de kérném, hogy aki tud, segítsen nekünk, egy helyszín biztosításával, részvétellel, tagok toborozásával!

3 megjegyzés

Istvánné Urbán írta...

Hibácskay Andrea egy hazug csaló ne adjanak neki pénzt

Istvánné Urbán írta...

Hibácskay Andrea eg hazug csaló vigyázzon vele mindenki

Istvánné Urbán írta...

Hibácskay Andrea egy hazug csaló