Szeretettel meghívjuk Önt 2012. június 8-án délután 15 órai kezdettel, induló Privát Smaragdfa Klubunk megnyitójára, ahol megismerheti ennek a különleges fa fajtának élettani, valamint gazdasági hatását. Várunk minden magánszemélyt, vállalkozót, befektető jelöltet és Mindenkit, akit érdekel, hogy hogyan segíthetjük hozzá Magyarországot, városunkat, és saját magunkat és családunkat a 2020-as Európai Uniós vállalásunk teljesítményéhez. (16,46% Zöldenergia megtermelés) Társadalmi kötelezettségünk tudni róla! Tegyük együtt élhetővé városunkat, munkálkodjunk együtt Békéscsabáért!! Érdeklődni és jelentkezni: Hibácskay Andrea Klubvezetőnél www.bekesonline.hu 0670/322-0857 A helyszín még kérdéses, de kérném, hogy aki tud, segítsen nekünk, egy helyszín biztosításával, részvétellel, tagok toborozásával!